Tenisové tábory Sportovního klubu Véska v roce 2018

1) Tenisový tábor + badminton: 9. - 13. 7. 2018

2) Tenisový tábor + základy golfu: 20. - 24. 8. 2018

Co nabízíme?

Jako tenisová škola se zaměřujeme na výuku tenisu pro děti všech věkových kategorií. Učíme tenis nejen úzký okruh talentovaných s perspektivou uplatnění v závodním tenise, ale i ty, kteří se chtějí hlavně hýbat a naučit se tenis "pouze" pro radost a potěšení z této krásné hry. Nejdůležitějším rysem našich tenisových campů je snaha o rovnoměrné zapojení všech dětí po celou dobu trvání tréninkového procesu.

Co s sebou..

Není třeba nic kupovat. Stačí sportovní oblečení a obuv. Pro případ špatného počasí přibalte prosím dětem sportovní boty do haly (nebarvící podrážka). Tmavá podrážka by zanechala na povrchu tenisové haly nesmazatelné šmouhy. Pokud nevlastníte tenisovou raketu, zapůjčíme ji zdarma. Stejně tak jako kvalitní míče a pomůcky pro tenisový a sportovní trénink. Při využití našeho bazénu v teplých dnech jsou zapotřebí určitě i plavky a ručníky.

Naši trenéři mají zkušenosti s dětmi. Jsou trpěliví, příjemní a především certifikovaní Českým Tenisovým Svazem a Fakultou tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci.

Program (denně 8:30 - 16:00)

Denní program je následující; Každý účastník absolvuje denně 2-3 hodiny tenisového tréninku, 2x týdně 2 hodiny badminton/golf podle zaměření kempu. V době polední přestávky 12:00-14:00 bude pro všechny účastníky soustředění zajištěn společný oběd. Samozřejmostí jsou dopolední a odpolední svačiny včetně dostatečného množství nápojů po celý den. Celé soustředění bude zakončeno závěrečným turnajem všech účastníků.

Příměstský nebo s přespáním?

Jedná se výhradně o příměstský tábor, pro letošní rok připravujeme novinku, tou bude možnost zajštění odvozu vašich dětí z Olomouce přímo na Vésku v ranních hodinách. Tímto bychom vám rádi zajistili potřebný komfort a zejména časovou úsporu na začátku dne. 

Cena

Cena zahrnuje celodenní stravu, pitný režim, nepřetržitý dozor, zdravotní zabezpečení, opalovací krémy, ceny a sladkosti v soutěžích a jiné nevyhnutelné i méně nutné poplatky pro pestrý program. V případě nepříznivého počasí probíhá celý program v tenisové a sportovní hale. Součástí kempu je samozřejmě i vstup na bazén, bez kterého se letní dny neobejdou.

2.900,-  členové klubu a registrovaní hráči

3.400,-  ostatní zájemci

Pozvánka

V případě Vašeho zájmu mně stačí napsat e-mail na zeman@skveska.cz, kde uvedete jméno dítěte, rok narození, tenisové zkušenosti a důležité informace (medikace, alergie,..). Případně připojte Vaše dotazy na které rád odpovím, 739 631 210.

Všichni jste srdečně zváni.

 

Tomáš Zeman

hlavní trenér