Krásné okolí a přítomnost mnoha cyklotras a cyklostezek různých náročností v okolí Vésky přímo vybízí k výletům na kole. Vzhledem k umístění, kapacitě a vybavení naší půjčovny je Véska ideálním místem nejen pro rekreační cyklisty, ale i pro profesionální závodníky a týmy, kterým poskytujeme ideální podmínky pro nerušenou přípravu.

Místní cyklistické tratě jsou vyhledávány nejen amatérskými, ale i profesionálními cyklisty a uskutečnilo se zde již mnoho mezinárodních závodů a soutěží. Ten největší za všechny:

Czech Cycling Tour

Tento cyklistický závod je zařazen Mezinárodní Cyklistickou Federací UCI do Světového poháru Europe Tour a od dob Závodu míru nemá v České Republice obdoby. Czech Cycling Tour, jak se čtyřetapové klání nazývá, letos (2015) postoupila do první kategorie kalendáře Mezinárodní cyklistické unie, na jeho startu se tak objeví World Tour tým Etixx-Quick Step a pravděpodobně i stáj SkyLeopoldem Königem na soupisce.

Více informací naleznete zde: www.ttvsportgroup.cz/zavody/czech-cycling-tour

V naší cyklopůjčovně BIKE PORT jsou Vám k dispozici kola značky SPECIALIZED pro všechny věkové kategorie včetně cyklistického příslušenství. Půjčovna je otevřena každý den od 8:00 do 20:00. Poptávku a další doplňující dotazy prosím směřujte na info@s-port.cz nebo volejte kdykoliv na +420 585 110 011.

EET - Informační oznámení
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."