Bowling je halový sport, ve kterém se hráč snaží hozenou koulí srazit co možná nejvyšší počet kuželek na konci dráhy. Hra v současné podobě vznikla v polovině 19. století, avšak jejího předchůdce lze nalézt již ve 4. tisíciletí před naším letopočtem. Ačkoliv je hra podobná kuželkám, jsou mezi oběma sporty odlišnosti. Pro hraní bowlingu je třeba mít bowlingovou dráhu s deseti kuželkami, specifickou bowlingovou kouli a vhodné jsou i speciální boty. Tímto vším disponuje náš profesionální Bowling bar.

Pokud si chcete svůj pobyt zpestřit příjemnou společensko-sportovní aktivitou, nezapomeňte navštívit právě náš Bowling bar. K dispozici Vám jsou dvě nejnovější bowlingové dráhy Brunswick. Využijte možnosti zahrát si bowling jen s rodinou a přáteli nebo tuto možnost využijte jako zpestření firemního večírku nebo přímo uspořádejte turnaj pro vaše firemní partnery. Ani Vaše děti se při hře nebudou nudit, dráhy mají k dispozici vysunovatelné automatické zábrany pro hru dětí a hrát a bavit se proto mohou úplně všichni bez rozdílu věku.

Poptávku a další doplňující dotazy prosím směřujte na info@s-port.cz nebo volejte kdykoliv na +420 585 110 011.

EET - Informační oznámení
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."