Fitness

Jako fitness se označují sportovní aktivity i celkový životní styl mající za cíl všeobecnou tělesnou kondici, celkovou zdatnost, zlepšení držení těla, zlepšení konceptu postavy apod., při současném působení na upevňování zdraví a rozvoj síly.

Pro fitness cvičení se používají kromě tradičních činek také speciální stroje jako rotopedy, steppery, stroje na kotouče, kladkové stroje a mnoho dalších, které jsou k dispozici v naší dostatečně vybavené posilovně.

Poptávku a další doplňující dotazy prosím směřujte na info@s-port.cz nebo volejte kdykoliv na +420 585 110 011.

Masáže

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je nejstarší formou terapie. V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení, pro udržení vláčnosti orgánů a jako prevence proti zdravotním potížím“. Podstatně mladší je švédská masáž, kterou kolem roku 1830 popsal Per Henrik Ling a který se v západních kulturách považuje za základní formu masáže, „klasickou“ masáž.

Jsme profesionální masážní studio. Máme odborné a praktické zkušenosti a certifikáty z Centra Regeneračního Vzdělávání v Praze. Používám pouze kvalitní masážní oleje a emulze. Nabízíme nejrůznější druhy masáží a zábalů pro relaxaci těla i duše.

Poptávku a další doplňující dotazy prosím směřujte na info@s-port.cz nebo volejte kdykoliv na +420 585 110 011.

EET - Informační oznámení
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."