Venkovní hřiště

Jedná se o hřiště na malou kopanou Fotbalového klubu Véska - rozměr 44 x 22m - tedy 5 hráčů v jednom týmu (4 + 1) - které je k dispozici nejen všem návštěvníkům Sportovního klubu Véska.

Důležitá informace: Rezervace, poptávku volných termínů a další doplňující dotazy prosím směřujte na rezervacefkveska@seznam.cz  nebo volejte správce hřiště pana Romana Hnilicu na čísle +420 732 948 135 nebo na pana Luďka Lindnera +420 732 502 065.

Hraje se na povrchu, který tvoří umělý fotbalový trávník třetí generace. Umělý trávník, respektive tráva je velmi pevná, odolná a vypadá jako přírodní trávník. Kvalitní umělý povrch zajišťuje přirozené chování míče. Pro hráče malé kopané je důležité i to, že tento typ umělého trávníku zlepšuje kvalitu hry a to tak, že umožňuje odebírání míče soupeři, aniž by se hráč musel bát nepříjemných odřenin.

Toto hřiště je také možno během 10 minut rozdělit na 2 nohejbalová nebo volejbalová hřiště. Poptávku a další doplňující dotazy prosím směřujte na info@skveska.cz nebo volejte kdykoliv na +420 733 101 442.

Vnitřní hřiště

Důležitá informace: Před každou návštěvou je nutná rezervace. Rezervaci sportoviště můžete provést v našem on-line rezervačním systému. Odkaz na rezervační systém naleznete v záhlaví každé stránky našeho webu. Při první rezervaci, respektive přihlášení do systému je nutné provést jednoduchou registraci. Vstup do víceúčelové haly a wellness je zatím umožněn pouze přes hlavní recepci, která se nachází v přízemí u hlavního vstupu do hotelu S-PORT***.

Parametry naší haly odpovídají standardům pro mezinárodní soutěže a zaručují tak kvalitní hru profesionálním hráčům. Nicméně nejvhodnější je právě pro rekreační fotbalisty, kteří si můžou vychutnat hru nejen na dvorci, ale také pohledem z krásné prosklené galerie pro diváky ve druhém patře.

Poptávku a další doplňující dotazy prosím směřujte na info@skveska.cz nebo volejte kdykoliv na +420 733 101 442.

EET - Informační oznámení
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."