Ve spolupráci s naším partnerem MAMBA AIR Bohuňovice (www.mamba-air.cz) jsme pro Vás připravili nevšední zážitky. Vyhlídkové lety kamoliv jen budete chtít. Na jižní Moravu na víno, do Plzně na "minerální vodu", do Jeseníků na lyže a nebo odkudkoliv k nám a zase zpátky :-)

Pro vyhlídkové lety si můžete pronajmout vrtulník Robinson R44 ( pilot + max. 3 pasažéři ), Robinson R22 ( pilot + pasažér), nebo klasické letadlo Cessna 172 ( pilot + max. 3 pasažéři ).

Trasu a délku letu si můžete určit sami nebo využít našich okruhů nad nejzajímavějšími místy po okolí. Chcete-li let někomu věnovat, máme připraveny dárkové poukazy,  které můžete předem zakoupit.

Dále zajišťujeme pronájem letadel na lety a nepravidelnou dopravu osob vrtulníkem R44 a Cessnou 172 po celé České republice. Nabízíme také letecké snímkování a filmování, pronájem vrtulníku i s pilotem pro firemní akce nebo využití naší letecké techniky pro Vaše specifické potřeby.

Poptávku a další doplňující dotazy prosím směřujte na perutka@skveska.cz nebo volejte kdykoliv na +420 602 876 271.

EET - Informační oznámení
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."