Dovolte mi, prosím, představit Vám Sportovní klub Véska.

Ve Sportovním klubu Véska dochází k výjimečnému souladu profesionálního a amatérského tenisu, aktivního odpočinku s krásnou přírodou a neopakovatelnou klubovou atmosférou. Náš sportovní klub rozhodně není uzavřený pro úzkou skupinu lidí, ale naopak je otevřen široké veřejnosti.

Jde nám především o zpříjemnění Vašeho volného času, nabídnutí co možná nejvíce sportovních a volnočasových aktivit pro Vás a Vaše děti, ale také o rozšíření hráčské základny a pořádání kvalitních sportovních turnajů pro děti a mládež. Jde nám také o rozšíření možností hráčů, kterým se nedostává materiální a technické podpory ať ze strany rodičů či veřejného sektoru.

Jak jsem se již zmínil, rádi bychom zúročili naše zkušenosti z pořádání sportovních a společenských a vedení sportovního klubu. Rádi bychom také podpořili rodící se tenisové talenty a zároveň každé dítě a dospělého, který má zájem o sport a tak důležitý pohyb.

Ondřej Perůtka

Předseda klubu

EET - Informační oznámení
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."