Náš Sportovní klub není uzavřený pro úzký okruh návštěvníků, ale naopak je otevřený široké veřejnosti. Všichni jste prosím srdečně zváni.

Sportovní klub Véska je situovaný v ojediněle klidné a snadno dostupné lokalitě pouze 8 km od Olomouce. Je výjimečný svým citlivým umístěním do krajiny s respektováním jejího přirozeného rázu a je tedy schopen nabídnout relaxaci v zalesněném prostředí spolu s profesionálními podmínkami a zázemím pro sport a aktivní odpočinek.

Zkrátka nepřijdou ani děti. Náš areál je kompletně oplocený a při nezájmu o sportovní aktivity je pro ně připravené bezpečné dětské hřiště s velkým počtem atrakcí. Více informací najdete v článcích o tenisové škole a tenisových táborech.

 

Olomoucký kraj

Tenisová hala

Naše pevná tenisová hala je výjimečná svým architektonickým pojetím. Hra v ní je zároveň estetickým zážitkem, který dotvoří celkový příjemný pocit ze hry. Povrch v hale je koberec s krátkým vlasem společnosti Schneider Classic z Vídně, která se zabývá výrobou a instalací sportovních povrchů již od roku 1989. Tento koberec neobsahuje žádný granulát, díky čemuž nehrozí hráčům nebezpečí nechtěného sklouznutí a je tím zaručena kvalitní hra především pro rekreační hráče. Samozřejmostí jsou dělící sítě mezi dvorci a divácká galerie.

Antukové dvorce

Obklopeny lesem a golfovým hřištěm. Takových je šest antukových dvorců Sportovního klubu Véska včetně jednoho centrálního dvorce se zázemím a tribunami pro dvě stovky diváků. Všechny naše antukové dvorce jsou uměle osvětleny, a proto Vám nehrozí přerušení důležitého utkání pro tmu. Stejně tak u nás můžete uspořádat výjimečný noční turnaj.

 

Nabídka služeb SK Véska

Poptávku a další doplňující dotazy prosím směřujte na info@skveska.cz nebo volejte kdykoliv na +420 733 101 442.

 

Turnaje a ligy

Pravidla pro hru na dvorcích

V areálu SK VÉSKA je bezvýhradně nutné se řídit následujícími pravidly:

  • PŘI HRANÍ NA DVORCÍCH JE NUTNO DODRŽOVAT PŘEDEPSANOU OBUV, TJ. TENISKY NEBO BOTASKY PŘÍMO URČENÉ NA TENIS. KAŽDÁ JINÁ OBUV JE NEPŘÍPUSTNÁ, VČ. PLÁTĚNÝCH BOT.
  • PŘI HŘE V HALE NA KOBERCI DBEJTE, PROSÍM, NA POHYB PO DVORCI. NEPOŠKOZUJTE POVRCH STÍRÁNÍM PODRÁŽKY. TMAVÉ I SVĚTLÉ ŠMOUHY NEVRATNĚ LIKVIDUJÍ KOBEREC.
  • NA DVORCE NEPATŘÍ PLAVKY, OPALOVAČKY NEBO JINÝ NEVHODNÝ ÚBOR. JE PŘÍSNĚ ZAKÁZANÁ HRA BEZ TRIČKA. PŘI PORUŠENÍ TĚCHTO PRAVIDEL BUDE HRÁČ IHNED VYKÁZÁN Z KURTU!

Dodržujte, prosím, předem smluvený čas. Při používání šaten a sociálního zařízení je nutno maximálně šetřit majetek klubu. Dodržujte prosím pořádek v šatnách, ve sprchách i na dvorcích. Cenné věci zamykejte do skříněk. Za ztrátu nezamknutých věcí klub neručí. Pro informaci rekreačních hráčů budou na webu včas zveřejněny mistrovská utkání, přebory kraje a ČR, v případě jiné akce (především sponzorské), kdy nebude možno hrát na rekreačních dvorcích.

EET - Informační oznámení
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."