Činnost naší mezinárodní tenisové akademie je zaměřena především na výkonnostní hráče. A to zejména juniorů do 18-ti let. Kromě pravidelných, kvalitních tréninků, tréninkových zápasů, kondiční přípravy, rehabilitace, mentálního „coachingu“ a mnoho dalšího, hráčům nabízíme řadu doprovodných turnajů a akcí, neodmyslitelně patřících ke kvalitním tenisovým akademiím.

Jsme připraveni maximálně vyjít vstříc všem Vašim požadavkům.

Na základě nejnovějších poznatků v metodice a trenérské praxi vedeme každého hráče k modernímu závodnímu tenisu. Sledujeme nové trendy v metodice a přístupu k tréninkům ve všech oblastech tréninkové přípravy (technika, taktika, kondice a psychika) a to jak ve formě individuálního tak skupinového tréninku.

Pro představu, organizujeme všechny typy intenzivních tenisových soustředění od krátkodobých pobytů (1-7 dní), přes střednědobé (7-21 dní) až po dlouhodobé, kterým se nekladou hranice. Rádi se ale přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Hned v začátku fungování naší akademie v roce 2012 jsme nejen pro domácí hráče uspořádali první ročník Mezinárodního turnaje juniorů ITF G5 (18 & Under), v roce 2015 Mistrovství Evropy juniorů (16 & Under) s mimořádným sportovním ohlasem, 15 turnajů Českého tenisového svazu kategorií „A“ a „B“, 12 letních kempů a mnoho dalších sportovních podniků. Dále  u nás dlouhodobě funguje sestavování kvalitních mládežnických družstev, kondiční příprava, kondiční testovací baterie, pravidelné lékařské prohlídky a videoanalýza hry našich svěřenců.

Poptávku a další doplňující dotazy prosím směřujte na zeman@skveska.cz nebo volejte kdykoliv na +420 739 631 210. Pro náročné klienty jsme připraveni zajistit další nadstandardní služby libovolného rozsahu.

EET - Informační oznámení
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."