Jako tenisová škola se zaměřujeme na výuku tenisu dětí ve věku od 5 let. Učíme tenis nejen úzký okruh talentovaných s perspektivou uplatnění v závodním tenise, ale i ty, kteří se chtějí hlavně hýbat a naučit se tenis "pouze" pro radost a potěšení z této krásné hry. Nejdůležitějším rysem naší tenisové školy je snaha o rovnoměrné zapojení všech dětí po celou dobu trvání tréninkového procesu a důraz na moderní tenis.

Cílem naší činnosti je podpora nejen tenisových talentů ale také přinést zdravý životní styl a pohyb do života plného moderních technologií a internetu.

Proto neváhejte a přihlašte Vaše dítě do naší tenisové školy. V našem klubu je zajištěna návaznost na trénink a tréninkové zápasy možnou účastí v individuálních turnajích a soutěžích družstev Českého tenisového svazu.

Programy pro závodní hráče

 

NOVINKA: Od 1.5.2017 jsou připraveny nové tréninkové komplexní programy pro závodní hráče.

 

Program JUNIOR (pro hráče 8-12 let):

2 tréninkové dny v týdnu (2h tréninku s trenérem, 2h sparingu s kamarády a 1h kondičního tréninku)

cena programu: 3.000 Kč/měsíc , v případě nemoci je možné nahrazovat 

 

Program PRO (pro hráče 12-18 let):

3 tréninkové dny v týdnu (3h tréninku s trenérem, 3h sparingu s kamarády a 1h kondičního tréninku)

cena programu: 5.000 Kč/měsíc, v případě nemoci je možné nahrazovat

 

Podstatnou výhodou obou těchto programů je VIP členství v prostorách klubu, tzn. hráči již neplatí pronájem kurtů, mají zdarma vstup do fitness a bazénové haly s vířivkou. Snažíme se tak závodním hráčům zajistit kvalitní tréninkové prostředí pro jejich rozvoj a zároveň také regeneraci.

EET - Informační oznámení
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."