Důležitá informace: Před každou návštěvou je nutná rezervace. Rezervaci sportoviště můžete provést v našem on-line rezervačním systému. Odkaz na rezervační systém naleznete v záhlaví každé stránky našeho webu. Při první rezervaci, respektive přihlášení do systému je nutné provést jednoduchou registraci. Vstup do víceúčelové haly a wellness je zatím umožněn pouze přes hlavní recepci, která se nachází v přízemí u hlavního vstupu do hotelu S-PORT***.

Volejbal (z anglického volleyball: volley = volej, přímé odehrání míče, aniž by se dotkl země, ball = míč; česky též odbíjená) je týmový míčový sport, ve kterém se dvě družstva (standardně po 6 hráčích resp. hráčkách, odtud také přídomek šestkový volejbal) na obdélníkovém hřišti rozpůleném sítí snaží odehrát míč na soupeřovu polovinu tak, aby ho soupeř nezpracoval a míč se dotkl země. Volejbal pochází z USA, ale dnes je populární po celém světě. Hrají ho muži i ženy.

Parametry naší haly odpovídají standardům pro mezinárodní soutěže a zaručují tak kvalitní hru profesionálním hráčům. Nicméně nejvhodnější je právě pro rekreační volejbalistky a volejbalisty, kteří si můžou vychutnat hru nejen na dvorci, ale také pohledem z krásné prosklené galerie pro diváky ve druhém patře.

Poptávku a další doplňující dotazy prosím směřujte na info@skveska.cz nebo volejte kdykoliv na +420 733 101 442.

EET - Informační oznámení
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."