Sportovní klub Véska pro Vás připravil dokonalý zážitek v podobě rodinného wellness centra, kde zapomenete na všechny všední starosti a budete se oddávat nerušené relaxaci. Naše wellness se dělí na dvě části; Bazénovou halu s vířivkou a Wellness. Před první návštěvou prosím pečlivě přečtěte důležité informace a v případě jakéhokoliv dotazu či připomínky nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 PŘED KAŽDOU NÁVŠTĚVOU JE NUTNÁ REZERVACE NA RECEPCI HOTELU S-PORT TEL.: 585 11 00 11 

 1) WELLNESS JE V PROVOZU PRO VEŘEJNOST V PONDĚLÍ AŽ PÁTEK VŽDY OD 16:00 DO 21:00. MIMO TYTO VYMEZENÉ DNY A ČASY JE NUTNÉ SAMOSTATNÉ, PRIVÁTNÍ, SPUŠTĚNÍ DLE CENÍKU (Limitem je maximální počet osob. Vše je zobrazeno v rezervačním systému.)

2) PŘED KAŽDOU NÁVŠTĚVOU JE NUTNÁ REZERVACE NA RECEPCI HOTELU S-PORT TEL.: 585 11 00 11 
Chcete-li objednat samostatné spuštění nebo navštívit veřejný provoz, vždy je nutná rezervace přes náš on-line rezervační systém. Důvodem je limitovaný maximální počet návštěvníků. Odkaz na rezervační systém naleznete v záhlaví každé stránky našeho webu.

3) VSTUP DO VÍCEÚČELOVÉ HALY A WELLNESS JE UMOŽNĚN POUZE PŘES HLAVNÍ RECEPCI, KTERÁ SE NACHÁZÍ V PŘÍZEMÍ HOTELU S-PORT***

Bazénová hala s vířivkou

PŘED KAŽDOU NÁVŠTĚVOU JE NUTNÁ REZERVACE NA RECEPCI HOTELU S-PORT TEL.: 585 11 00 11 

V bazénové části se nachází vnitřní bazén s přelivem o velikosti 12x6m a celkové hloubce 1,5m. Dále pak vnitřní vířivka o teplotě 37 stupňů, na kterou navazuje letní terasa s venkovní vířivkou o stejné teplotě. Naše vířivky disponují množstvím terapeutických pozic, včetně sestavy HammamComplex pro tureckou masáž a unikátního místa pro masáž přední strany stehen. Nechybí ani vyvýšené ochlazovací místo, které využijí i Vaše malé děti. Z bazénové haly je možné přejít do části wellness.

Wellness

 PŘED KAŽDOU NÁVŠTĚVOU JE NUTNÁ REZERVACE NA RECEPCI HOTELU S-PORT TEL.: 585 11 00 11 

Ve wellness se nachází finská sauna s provozní teplotou 80-90 stupňů a vlhkostí do 10%, parní komora s provozní teplotou 35-45 stupňů a vlhkostí do 100%, solná inhalace vystavěná ze solných cihel a pokrytá vrstvou drcených mořských solí převážně z Mrtvého moře, zážitková sprcha vybavená systémem trysek a provázena zvukovými a světelnými efekty, vyhřívaná lavice na 32 stupňů, tvarovaná dle ergonomie lidského těla a samozřejmě sprchy a odpočívárna.

EET - Informační oznámení
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."